Performans Raporlama
Reklam Yönetiminde Raporlama Sistemi

Performans pazarlamada raporlar sadece tıklama, gösterim ve maliyetleri içeren basit şablonlara sahip olmamalıdır. Performans tıklama ve gösterim anlamına gelmez. Performans bir hedefe gidilen yolu ve sonucunu anlatmaktadır.

image

Dinamik Veriler

Raporlarımız dinamik veriler içerir. İnternet erişiminiz olması yeterli. Her türlü cihazdan kolayca erişip yönetebilirsiniz.

Reklam raporlama
image

Rapor Şablonu

Raporlarımız, tıklama, gösterim, maliyet gibi temel metriklerden ibaret değildir. Markanın ve işletmenin ihtiyacı olan bilgiler; dijital çevrimi yapılmış halde oluşturulur ve sunulur.

image

Rapor Kaynakları

Raporlarımızın kaynağı; GA4 ve Google ADS'ten ibaret değildir. Tüm veri kaynakları, tüm reklam platformları hatta markanın kendi verileri bile raporlarımıza bağlanabilmektedir.

Neden Önemli?

Raporlama bizce çok önemli. Herkes tarafından okunabilir olması; yapılan çalışmanın da; verimliliğini ve faydasını anlatabilir. Rapor okunaklı ve anlamlı veriler içeriyorsa tüm proje özeti orada yer alıyor demektir.

Hangi Veri Kaynakları Kullanılabilir

Google Analytics (GA4), Google ADS, Google Search Console (GSC), Google DV 360, Google Campaing Manager, Search 360, Youtube, BigQuery, AppSheet...

META (Instagram, Facebook)

Linkedin, SnapChat, Twitch

MySqL, Google Drive, Excel vb.

Rapor Formatı ve Kaynakları ile Genel Bilgiler

Raporlarda Ne Sunuluyor?

Raporlarımızda bir sınırlama yok. Markanın ve işletmenin istediği her veriyi rapora dinamik olarak ekleyebiliyoruz. Satışlardan, yeni takipçi kazanımına, videoların izlenmesinden üye olanlara kadar her veri sunulabilir.

Rapor Ne Zaman Gönderiliyor?

Raporlarımız; dinamik yapıya ve mobilitiye sahiptir. Her yerden erişilebilir ve sürekli günceldir. İstenilen cihazdan kontrol edilebilir. İstenirse günlük, haftalık yada aylık olarak e-posta planlaması da yapılabilir.

Facebook ve Instagram Hesaplarımı Görebilir miyim?

Rapor sistemimiz herşeyi raporlayabilir. Buna Instagram takipçileriniz, etkileşimler, Facebook ve Instagram üzerinden gelen satışlar, üyelikler ve oraya harcanan reklam maliyetleri gibi en temelden en ileri seviye her bilgi rapor içine eklenebilir.

İletişime Geçin Başarınızı Yazalım

image

EFZEN İletişim Kanalları

Telefon: 0216 330 49 66 & Email:info@efzen.com.tr