Google Position Finder
Anahtar Kelimelerin Sıralamasını Doğru Ölçer

SEO projelerinde olmazsa olmaz; anahtar kelimelerin günlük sıralama değişimleri ve pozisyon bilgileridir. SEO başarısında sıralamanın önemi çok büyüktür çünkü organik trafik sıralamaya bağlıdır. Bu nedenle sıralama takibi ve sıralamanın doğru ölçümü çok kritik öneme sahiptir. EFZEN'in kendi kaynakları ile yazdığı Position Finder %95 doğrulukla çalışır.

kelime sıralama bulucu

Kullanıcı yönetimi ve yetki sınırlamaları mevcuttur. Böylece programı çalışanlar arasında farklı yetkilere göre kullandırabilirsiniz.

Tüm veriler kayıt altındadır. Dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Veriler içinde günlük sıralama, sıralamanın saat tarih bilgisi, SERP sonucu, best position gibi bilgiler bulunur. Ayrıca tüm rakipler kayıt altındadır.

Verileri kendinizde tutmak isterseniz MySql yada Google Drive gibi bağlantıları zahmetsizce sağlayabilirsiniz.

image

Yazılım Ne İşe Yarıyor

Google Position Finder programımız; anahtar kelimelerimizin Google arama motorunda kaçıncı sırada olduklarını bulmaya yarıyor. SEO projelerinde zorunlu olan bu metrik bir kaç kelime için belki elle kontrol edilebilir seviyededir fakat bir çok kelimeyi takip etmeniz gerektiğinde elle kontrol çok gerçekçi değil. Bu mini programımız ile tüm anahtar kelimelerinizi günlük kayıt altında tutabilirsiniz.

image

Dijital Pazarlamaya Katkısı

SEO çalışmaları için zorunlu olan sıralama metriği; reklam yönetiminde de faydalıdır. Google organik aramalarda 1. sırada çıkan kelimelerinizin reklam pozisyonunu; azaltarak; maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz. Finder Position sadece organik sonuçları değil; reklam sonuçlarını da takip edebilmektedir.

Genel Özellikleri Nelerdir

Doğruluk oranı %95 seviyesindedir.

Sadece Google Organik sonuçları değil; Google Görseller, Google ADS Search, Google News ve Google Releated sonuçları içinde arama yapabilir.

Etiket yönetimi yapılabilir. Böylece dilediğiniz kelimeleri önem derecesine göre gruplayabilirsiniz.

Sınırsız kelime, web sitesi ve etiket ekleyebilirsiniz.

Anlık sorgulama sayesinde son taramadan bu ana kadar bir değişim varsa anında görebilir ve kayıt edebilirsiniz.

İletişime Geçin Başarınızı Yazalım

image

EFZEN İletişim Kanalları

Telefon: 0216 330 49 66 & Email:info@efzen.com.tr